• 04 WRZ 19

  Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym dodaliśmy ramowy program Ogólnopolskiego Zjazdu Katedr Rachunkowości, który jest dostępny poprzez menu pomocnicze „Na skróty”.

  • 11 LIP 19

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że konferencja odbędzie się w hotelu Radisson Blu Szczecin (plac Rodła 10, Szczecin)

  • 13 MAR 19

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że możliwe jest uzyskanie przedłużenia terminu nadsyłania artykułów do 31 marca 2019. Warunkiem uzyskania przedłużenia jest zarejestrowanie uczestnictwa w systemie zgłoszeń (należy podać tytuł artykułu i ewentualnego współautora). UWAGA! Osoby, które rejestrowały się wcześniej, a chciałyby uzyskać przedłużenie terminu pisania artykułu, bardzo prosimy o zgłoszenie tytułu artykułu mejlem, bez ponownej rejestracji.

  • 07 LUT 19

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy system przyjmowania artykułów na konferencję. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się w zakładce Publikacje oraz menu podręcznym. Przed zgłoszeniem artykułu prosimy o zapoznanie się z informacjami dostępnymi w zakładce Publikacje.

  • 06 LUT 19

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że formularz umożliwiający zgłaszanie artykułów na Zjazd Katedr Rachunkowości zostanie uruchomiony w ciągu dwóch dni. Bardzo prosimy o weryfikację zasad edytorskich (zakładka Publikacje) przed zgłoszeniem artykułów.

  • 31 GRU 18

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy formularz zgłoszeń na konferencję.